Wyślij swoje CV elektronicznie

Wyślij tutaj swoje Curriculum Vitae

Cieszymy się, że możliwość rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie spotkała się z Twoim zainteresowaniem. Poniżej prosimy Ciebie o uzupełnienie poniższego formularza i dołączenie pliku z CV w formacie doc lub pdf.

 

W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez CSK – Sebastian Paluch z siedzibą w Szczecinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).W kwestionariuszu poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pytań. Dla nas nie ma złych odpowiedzi, chcemy tylko poznać Twoje osobiste zdanie na temat naszj firmy.

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać do nas swoje CV

*Imię i nazwisko: *Adres e-mail: *Telefon kontaktowy: *1) Dlaczego chiałbyś/chciałabyś u nas pracować?(400): *2) Co zrobisz, jeżeli za trzy miesiące otrzymasz lepszą ofertę?(400): *3) Jakie są Twoje długoterminowe marzenia?(400): Jeżeli masz jakieś pytania, nie wahaj się, możesz zadać je tutaj:(800): Prosimy o załączenie Twojego CV (maksymalnie 3 MB):

Zmień
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.